Maitsvad ja maitsekad kingitused!

Käsitöö, Eesti oma, puhtad maitsed, stiilsed pakendid - need on märksõnad, mis iseloomustavad parimat kinki. Lisaks mugav ja kiire tellimine - kõik hea ühest kohast.

KELLELE SOBIVAD?

Maitsvad pakid sobivad hästi kõigile, kes hindavad head ja puhast toitu ning Eesti käsitööd. Need meeldivad nii sõbrale kui naabrile ning seda osakavad hinnata teie firma äripartnerid. Pakid paitavad maitsemeeli, üllatavad toidugurmaane, sobivad jõululauale ja argiõhtusse.

MIDA SISALDAVAD?

Meie kinkepakid sisaldavad põnevaid leide Eesti väiketootjate valikust, just neid mis meile endale ka väga meeldivad ja mis koos täiusliku koosluse moodustavad. Valikust leiab juustu, moose, kastmeid, veini, mett ja stiilseid pakendeid. Kui hing ihkab välismaad, siis meie valikus on ka maailma maitsete parimad palad 🙂 - Hollandi juustud, Itaalia veinid ning Läti käsitöökommid.

KES TEEB?

Treppoja Sahver valmistab aastast 2012 Eesti oma vürtsi ja särtsu, kastmeid ja moose. Meie tooteid teab vast iga juustusõber ning meie oranze mütsikesi tunneb iga laadakülaline. Kingipakke oleme kokku sättinud juba seitsmel aastal ning meie partneriteks on tublid ja tegusad Eesti inimesed, kes valmistavad imemaitsvaid ja vahvaid tooteid.

KES TELLIB?

Klientide tagasiside läbi aastate on olnud kiitev ja tänulik, paljud neist pöörduvad uuesti ja valivad taas meie valikust. Meie kinkepakke on tellinud: Nordecon, SEB pank, Swedbank, erinevad ministeeriumid ja ametid, Keskkonnateenused, Keskkonnauuringutekeskus, E-piim, Industek, Papyrus, Gjensidige Kindlustus, Schüco Eesti, DSV Transport, WTC Tallinn, DAB Eesti, Akzo Nobel Baltic, City Motors ja veel väga mitmed teised Eesti ettevõtted.

KUIDAS TELLIDA?

Vali välja oma lemmik ja saada meile info. Kingituste üleandmise lepime personaalselt: saab ise Tallinnasse järele tulla, saadame postiautomaadiga või toome kohale. Kingituste eest saab tasuda arvega, ülekandega või sularahas. Hinnad sisaldavad käibemaksu.

3.60 - 4.00€

Vürtsikad kastmed ja särtsakad moosid.

Toodetega tutvu siin.

11,00€

Eesti juubeli auks valminud sini-must-valge sari stiilses mustas kinkekarbis: Sinine mustikas piparmündiga, must sõstar veiniga ja valge tikker vaniljega.

Toodetega tutvu siin.

15,00€

Käsitöö puitkastis kolm omal valikul Treppoja Sahvri moosi. Praktilisi kaste võib hiljem üha uuesti Treppoja Sahvri purkidega täita või hoopis maitseainete või söögiriistade hoidjana kasutada.

Tutvu toodetega siin.

16,00€

Käsitöö puitkastis kolm omal valikul Treppoja Sahvri kastet. Praktilisi kaste võib hiljem üha uuesti Treppoja Sahvri purkidega täita või hoopis maitseainete või söögiriistade hoidjana kasutada.

Tutvu toodetega siin.

19,00€

Käsitöö puitkastis omal valikul kaks Treppoja Sahvri moosi ja kaks kastet.

Tutvu toodetega siin.

27,00€

Head Eesti Maitsed - käsitöö puitkastis Andre Farmi juustukera ja kaks Treppoja Sahvri moosi omal valiku.

Tutvu toodetega siin.

Saada päring

Palun lisage juurde kuidas soovite paki kätte saada ja oma telefoninumber.

Saadame eelistatult Smartposti või DPD pakiautomaadiga, vajadusel sobib ka Omniva. Tallinna piires saab ise järele tulla.

Villermann OÜ, registrikood  12278396