Maitsvad jõulukingitused, maitsekad ärikingitused!

Käsitöö, Eesti oma, puhtad maitsed, stiilsed pakendid - need on märksõnad, mis iseloomustavad selle aasta parimat jõulukinki. Lisaks mugav ja kiire tellimine - kõik hea ühest kohast.

KELLELE SOBIVAD?

Maitsvad pakid sobivad hästi kõigile, kes hindavad head ja puhast toitu ning Eesti käsitööd. Need meeldivad nii sõbrale kui naabrile ning seda osakavad hinnata teie firma äripartnerid. Pakid paitavad maitsemeeli, üllatavad toidugurmaane, sobivad jõululauale ja argiõhtusse.

MIDA SISALDAVAD?

Meie kinkepakid sisaldavad põnevaid leide Eesti väiketootjate valikust, just neid mis meile endale ka väga meeldivad ja mis koos täiusliku koosluse moodustavad. Valikust leiab juustu, moose, kastmeid, veini, mett ja stiilseid pakendeid. Kui hing ihkab välismaad, siis meie valikus on ka maailma maitsete parimad palad 🙂 - Hollandi juustud, Hispaania veinid ning Läti käsitöökommid.

KES TEEB?

Treppoja Sahver valmistab aastast 2012 Eesti oma vürtsi ja särtsu, kastmeid ja moose. Meie tooteid teab vast iga juustusõber ning meie oranze mütsikesi tunneb iga laadakülaline. Kingipakke oleme kokku sättinud juba kuuel aastal ning meie partneriteks on tublid ja tegusad Eesti inimesed, kes valmistavad imemaitsvaid ja vahvaid tooteid.

KES TELLIB?

Klientide tagasiside läbi aastate on olnud kiitev ja tänulik, paljud neist pöörduvad uuesti ja valivad taas meie valikust. Meie kinkepakke on tellinud: Nordecon, SEB pank, Swedbank, erinevad ministeeriumid ja ametid, Keskkonnateenused, Keskkonnauuringutekeskus, E-piim, Industek, Papyrus, Gjensidige Kindlustus, Schüco Eesti, DSV Transport, WTC Tallinn, DAB Eesti, Akzo Nobel Baltic, City Motors ja veel väga mitmed teised Eesti ettevõtted.

KUIDAS TELLIDA?

Vali välja oma lemmik ja saada meile info. Kingituste üleandmise lepime personaalselt, kas saadame postiautomaadiga, toome kohale või saame kokku. Kingituste eest saab tasuda ülekandega või sularahas.

7,50€ + km

Kaks oma lemmiktoodet meie laiast valikust.

Tutvu toodetega siin.

9,50€ + km

EV100 juubeli auks valminud sini-must-valge sari stiilses mustas kinkekarbis: Sinine mustikas piparmündiga, must sõstar veiniga ja valge tikker vaniljega.

12,50€ + km

Praktilised puitkastid, mis valmistatud käsitööna Eestis. Kaste võib hiljem üha uuesti Treppoja Sahvri purkidega täita või hoopis maitseainete või söögiriistade hoidjana kasutada. Tooted kasti sisse saab igaüks ise omal soovil valida.

Tutvu toodetega siin.

15,00€ + km

Praktilised puitkastid, mis valmistatud käsitööna Eestis. Kaste võib hiljem üha uuesti Treppoja Sahvri purkidega täita või hoopis maitseainete või söögiriistade hoidjana kasutada. Tooted kasti sisse saab igaüks ise omal soovil valida.

Tutvu toodetega siin.

23,00€ + km

Toeta eestimaist – stiilses Pirrukastide käsitöö puitkastis on kaks Arkna Mõisa juustu ja sinna juurde sobivad kaks purki Treppoja Sahvri moosi.

25,00€ + km

EV100 kinkekomplekt – juubeli auks valminud sari: sinine mustikas piparmündiga, must sõstar veiniga ja tikrimoos vaniljega on koos Arkna mõisa juustudega pakitud Pirrukastide käsitöökasti.

30,00€ + km

Toeta eestimaist – täiuslik komplekt koheseks tarbimiseks – Arkna juustud, Pagar Võtaks rukkikreekerid, mahe Aasta Mesi, Murakamoos ja kaks Treppoja Sahvri moosi.

30,00€ + km

EV100 kinkekomplekt – Arkna juustud, Pagar Võtaks rukkikreekerid, Mamm&Frukti vaarika käsitöövein ning juubeliks valminud moosisarja kolm purki.

40,00€ + km

Maailma maitseid – kolm Hollandi juustu Juustukuningatelt, käsitöö trühvlid ja ainulaadsed valge šokolaadi juustukommid Skriverult Lätist, Murakamoos ja neli hõrku toodet Treppojalt.

42,00€ + km

Maailma maitsed – kolm Hollandi juustu Juustukuningatelt, kvaliteeti vein Hispaaniast, käsitöö trühvlid ja ainulaadsed valge šokolaadi juustukommid Skriverult Lätist ja kolm hõrku toodet Treppojalt.

Saada päring

Villermann OÜ, registrikood  12278396